Star Conflict Heroes

İOS için uzay oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut https://itunes.apple.com/tr/app/star-conflict-heroes/id
  • Version 1.2.9
  • Dil İngilizce
  • Firma Gaijin Distribution
Uzay gemisinin filosunu hazırla ve uzayda nefes kesici bir savaş heyecanına hazır ol.

 İOS tabanlı Star Conflict Heroes oyunu yeniliklerle heyecanına heyecan katmaya devam ediyor. Gaijin Distribution şirketinin yapımcılığını üstlendiği Gaijin Distribution oyunu ile uzayı keşfetmenin keyfini çıkarın. Komuta ve Star Çatışma Heroes uzay aracı filosu genişletmek, bilim kurgu aksiyon RPG! , Geniş, hikaye zengin evreni keşfedin, yeni starships kazanmak ve kendilerine özgü yeteneklerini yükseltmek, heyecanlı gerçek zamanlı taktik savaş Battle korsanlar, yabancılar ve oyuncular!

Komutanlığı yenilmez Armada 32 farklı starships filosu birleştirin ve planları kullanarak yükseltme, savaşta ele geçirilen nadir modülleri birleştir.

Master eşsiz bir savaş sistemi heyecan verici gerçek zamanlı olarak aktif geminin özel yetenekleri ile düşmanı hedef olarak görerek türün geleneklerine sadık kalır.  4v4 Bilim kurgu mücadele için gemi kontrol edin. Düşmanları yok edin. Kampanya, Portal, Korsan Savaşları ve her savaş için yeni taktikler edinin. Patron oyun modlarında haydut korsanlar, yabancılar ve güçlü patronları Fight. Karşı diğer oyuncular compete PvP Arena savaşlarında karşı filoları yenin liderler ün kazanmak ve ödül kazanmak için turnuvalara katılmak! Keşfedin gizemli bir yabancı tehdit açıklanamaz gelişini izledi yıldız savaşları insanlığı savunmak için bir galaktik yolculuğa kendinizi bırakın. Deneyim muhteşem 3D grafikler, çarpıcı gemi animasyonlar ve özel efektler yanı sıra büyüleyici sesler ve müziğin keyfini çıkarın. Filo, Komutan bekliyor! Ready gemiler, asal senin silah ve evrenin geleceğini şekillendirecek savaşa katılmak.

Yenilikler

Yeni eşsiz bir gemi Defender geliştirildi ve tatil sırasında kullanılabilir hale getirildi!

Zaferler için değerli kaynakları olan oyuncuları ödüllendiren yeni bir oyun modu olan 'Enemy at the Gates' eklendi

Star Conflict Heroes pilotlarının saflarına Facebook arkadaşlarını davet etme seçeneği tanıtıldı.

'Arena' modunda kazan şeritleri için bonus puanlar eklendi

Geliştirilmiş gemi etkileri

Geliştirilmiş küfür filtresi

Geliştirilmiş istemci kararlılığı

Günlük ödüller yenilendiğinde bir hata düzeltildi

Daha Fazla Göster
Star Conflict Heroes indir
DİĞER SÜRÜMLER